ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії

Дата: 13-08-2014, 12:22.

Вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго» вводить графіки обмеження споживання електричної енергії, а порушників обіцяє відключати від мережі.

Про це «Новій Добі» повідомили в ПАТ «Черкасиобленерго».

Графіки застосовуватимуться з 11.08.2014 року.

«У зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту в ОЕС України і її окремих частинах, а також порушення режиму допустимих перетоків і перевантаження мережних елементів, ДП «НЕК «Укренерго» погоджено з Міненерговугілля України застосування, відповідно до вимог чинної «Інструкції про складання та застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання» графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ) в повному обсязі та графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП) в обсягах, необхідних для забезпечення проходження максимуму навантаження в ОЕС України», - йдеться у повідомленні.

По ПАТ «Черкасиобленерго» вводяться:
- ГОЕ в повному обсязі (5 черга обмеження) на величину 1 100 000 кВт.год на добу, починаючи з 10.00 11.08.2014 року по 24.00 31.08.2014 року;
- ГОП (2 черга обмеження) на величину 14,8 МВт щоденно з 1 200 до 1 700 та з 21.00 до 22.00 з 11.08.2014 року по 31.08.2014 року.

Цифри наводяться на обсяги споживання усієї області.

У відповідності до п. 5.5. Інструкції при невиконанні споживачами заданих обсягів обмеження, після попередження споживача про невиконання встановленого режиму і невжиття ним заходів щодо зниження навантаження протягом 10 хвилин, буде здійснено відключення споживача від джерела електропостачання.

Теги: черкаси, черкаська область, ПАТ «Черкасиобленерго», графіки обмеження споживання електроенергії, ввдення, відключення


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS