СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На День міста до Черкас завітає Олександр Усик

Дата: 13-09-2014, 10:39.

На День міста до Черкас завітає Олександр Усик 19-20 вересня Черкаси відзначатимуть чергову річницю свого Народження.
Зазвичай День міста святкували у червні, але цього року ще попереднє керівництва міста перенесло святкування на вересень. Про це інформує "Черкаський спорт".

Цього року акцентуватимуть увагу саме на спорті і здоровому способі життя. На День міста в Долині троянд проведуть уже традиційну "Ярмарку спорту". Під час заходу черкаські спортсмени демонструватимуть вміння і популяризуватимуть свої види спорту.

"До Черкас завітає відомий український боксер, чемпіон світу, Олександр Усик. Також на черкасців очікує патріотичний флеш-моб від нашого танцівника, чемпіона з фітнесу Максима Оробця, який разом з черкаськими хлопцями і дівчатами вивів наше місто в фінал "Майдансу". Окрім того, День народження Черкас – це хороша нагода зібратися усім разом", - розповів Сергій Одарич.

Теги: черкаси, черкаська область, День міста, Усик


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS