У Черкасах пройшов Кубок України з бойових мистецтв

Близько 130 спортсменів з України і Росії зібралися в Палаці спорту «Фотоприлад» на Відкритий Кубок України з бойових мистецтв за версією WAMKO. Перемогу здобула збірна Маріуполя. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

У змаганнях взяли участь представники різних видів єдиноборств. Судді визначали кращих у 4 видах програми: у вправах зі зброєю та без зброї, у повному контактному та безконтактному поєдинку.
Вік учасників змагань – від 6 до 37 років. Більшість з них вже брали участь у минулорічному Відкритому Кубку України з бойових мистецтв за версією WAMKO, який приймали Черкаси також у грудні.

По завершенню чемпіонату визначили і переможців у командному заліку. Чемпіонство здобула збірна Маріуполя, другими у рейтингу команд стали київські спортсмени, у трійці лідерів опинилась і команда з Росії. Спортсмени зі Сміли стали 4-ми у рейтингу команд, а збірна міста Черкаси – 5-ю.