Діти створили прапор України із синьо-жовтих квітів

Дата: 24-03-2015, 21:38

Діти створили прапор України із синьо-жовтих квітів
У КСН «Богданівський» пройшов майстер-клас, на якому дітей округу № 18 навчали виготовляти квіти із паперових серветок. Синьо-жовті квіти надихнули учасників викласти із них прапор України та залишити його на згадку у комітеті. Навчання провела керівник зразкової студії «У колі друзів» ЧМБМЦ Леся Побиванець.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.

– Дякую діткам мого округу за чудовий подарунок приміщенню КСН «Богданівський», - зазначає організатор майстер-класу, депутат Черкаської міської ради Оксана Мелікова. - Близько двадцяти маленьких учасників створили своїми руками сині та жовті квіти, з яких ми виконали прапор України. Тепер цей символ прикрашатиме наш комітет, а діти на наступних заходах зможуть розповідати іншим, що це саме їхня робота. Приємно, що все більше хлопчиків та дівчаток зацікавлюються нашим проектом та приходять вчитися виготовляти різні поробки. Є у нас і постійні учасники.

Наступним майстер-класом у КСН «Богданівський» стане великоднє навчання. Дві дівчинки - постійні учасниці заходів - тепер самі планують провести для своїх ровесників майстер-клас – розписувати воском малюнок писанки.


– Тож попереду у нас це багато цікавої, корисної та пізнавальної роботи із дітками, – підсумовує Оксана Мелікова. - Запрошую і батьків завітати до нас та переконатися, які у вас талановиті дітки, як чудово їм вдається творити.


Майстер-класи проходять за адресою вул. Гоголя, 390. Охочі взяти участь мають попередньо записатися за телефоном 56-10-69.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода