За умисне вбивство 42-річного жителя Жашківкого району засуджено до 8 років позбавлення волі

Дата: 19-05-2015, 17:23

За умисне вбивство 42-річного жителя Жашківкого району засуджено до 8 років позбавлення волі
Прокуратурою Жашківського району здійснено процесуальне керівництво та підтримано державне обвинувачення в суді відносно особи, яка вчинила злочин, передбачений ч. 1 ст. 115 КК України. Про це «Нова Доба» дізналася в прокуратурі Жашківського району.

СВ Жашківського РВ УМВС зареєстровано кримінальне провадження за фактом умисного вбивства громадянина А, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.
Встановлено, що житель Жашківського району, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, знаходячись у житловому будинку за місцем свого проживання, після спільного розпиття спиртних напоїв з громадянином А. під час конфлікту, що виник раптово на ґрунті особистих неприязних відносин та в своєму перебігу переріс у обопільну бійку, в ході якої він умисно наніс громадянину А. удар кулаком у обличчя, внаслідок чого останній упав на підлогу, та потім з метою припинення опору громадянину А. зв'язав мотузкою руки та ноги, після чого, узявши сокиру, з метою вбивства останнього, умисно наніс потерпілому спочатку один удар обухом сокири в область голови та декілька ударів по верхній частині тулубу, а саме по правому та лівому боці грудної клітки.

В результаті чого, згідно висновку судово – медичної експертизи, житель Жашківського району спричинив громадянину А. тілесні ушкодження у вигляді множинних двобічних (по шість з кожного боку) переломів ребер, які супроводжувались розривом пристінкової плеври зліва, кровотечею в ліву плевральну порожнину, що призвели до гострої дихальної недостатності, які мають прямий причинний зв’язок із смертю, відносяться до тяжких тілесних ушкоджень як небезпечних для життя, та внаслідок отримання яких потерпілий громадянин А. помер на місці.
Наступного дня житель Жашківського району на межі присадибної ділянки власного домоволодіння за вищевказаною адресою, викопав яму в якій заховав тіло померлого громадянина А. та засипав яму із тілом покійного землею.
За результатами досудового розслідування прокуратурою Жашківського району обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування направлено до суду.

Вироком Уманського міськрайонного суду жителя Жашківського району, винного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України засуджено до 8 років позбавлення волі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода