Грузія купить черкаські автобуси

Грузія купить черкаські автобуси

Влада міста Руставі (Грузія) замовила 10 великогабаритних автобусів «Атаман» у ВАТ «Черкаський автобус». Таке рішення мер грузинського міста-партнера Черкас Давид Джикія прийняв після відвідання заводу в рамках інвестиційного форуму «Черкащина – територія співпраці».

– Нинішній форум показав, що нам потрібно багато працювати, щоб залучати інвесторів і ставитися до них з великою повагою, – зазначив в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Білоусов. – Спочатку делегація з Руставі планувала придбати малогабаритні автобуси, але після екскурсійного огляду заводу змінила рішення.

Великі автобуси з низькою підлогою «Атаман», які збирають з японських агрегатів «Ісузу», відразу сподобалися грузинським спеціалістам. У них застосовані екологічні стандарти «євро-3» і «євро-4». Між грузинськими представниками і керівництвом черкаського підприємства досягнута домовленість про те, що старі автомобілі марки «Богдан», які нині працюють в Руставі, будуть повернуті на завод, а їхня вартість, після оцінки експертів, буде вирахувана з вартості нових.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x