Інвестиційний форум-2013: Черкащина – аграрний край

Інвестиційний форум-2013: Черкащина – аграрний край

Проведення інвестиційних форумів уже стає доброю традицією на Черкащині. Як і торік, Черкаси два дні поспіль приймають гостей з усього світу й різних регіонів України. Учасників й організаторів інвестиційного форуму «Черкащина – територія співпраці» привітали Президент України Віктор Янукович, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, президент Українського союзу промисловців і підприємців, народний депутат України, радник Президента України Анатолій Кінах. На форум завітали гості з різних держав: Грузії, Німеччини, Північної Кореї, Ізраїлю, Франції, Кіпру та інших, представники міжнародних організацій, представники посольств Білорусі, Росії, В’єтнаму, Словаччини та інших країн, народні депутати України Геннадій Бобов та Антон Яценко, делегації з областей України.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вважає, що головне багатство Черкащини – це її люди, талановиті й працелюбні. Проте вже з першого дня роботи форуму стало зрозуміло, що бізнес бачить Черкащину, в першу чергу, краєм із величезним аграрним потенціалом. Науково-виробничі фірми пропонують свої розробки щодо захисту рослин і родючості ґрунтів, навчальні заклади – пропозиції в галузі рослинництва й садівництва, а також фахівців з аграрних спеціальностей, машинобудування, орієнтоване на землеобробну техніку.
– Навіть представники корейської фірми «Хюндай», яку всі ми знаємо як виробників потягів та автомобілів, наразі звернулися до мене як до ке¬рівника області з тим, що їх цікавить наша земля. Виявляється, вони займаються і рослинництвом також і хочуть узяти в оренду не менше 100-а тисяч гектарів землі в Чорнобаївському районі, – наголосив губернатор.

– Бог відзначив Черкаську область колосальними аграрними ресурсами, і ми очікуємо, що регіон продовжить нарощувати свою значимість у цьому напрямку, – відзначив один із високих гостей форуму, доктор Джейсінг Саха, міжнародний менеджер проекту Європейського Союзу/Програми Розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Сергій Тулуб розповів, що серед проектів, які обговорюватимуться на форумі, будуть: виробництво сонячної енергії, будівництво сміттєпереробних заводів та інші екологічні питання – тобто, знову ж таки, область дбатиме, в першу чергу, про збереження свого потенціалу, зокрема й сільськогосподарського. Одним із пріоритетів було названо й туристичну галузь.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x