На Черкащині відбулася III Всеукраїнська конференція «Візуальність в українській культурі»

На Черкащині відбулася III Всеукраїнська конференція «Візуальність в українській культурі»

У Черкаському обласному художньому музеї та Шевченківському національному заповіднику м. Канева у спільному форматі з Українським фестивалем графічного дизайну «Три крапки» 9–10 жовтня відбулася ІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Візуальність в українській культурі», присвячена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Про це повідомляє інформаційно-аналітичне агентство ПРОВІНЦІЯ.

Мета конференції – створення міждисциплінарного поля для полілогу філософів, культурологів, мистецтвознавців, музейних працівників для теоретичного осмислення традицій та перспектив розвитку візуальної культури в Україні та виявлення можливостей спільних проектів.

У форматі конференції у Черкаському обласному художньому музеї відбувся фестиваль графічного дизайну «Три крапки» з презентацією виставки соціального плаката, де висвітлюються актуальні соціальні, екологічні та духовні проблеми сьогодення.

Під час конференції було відкрито персональну художню виставку київської художниці Катерини Косьяненко «Мамаї і Мамаївни» та Всеукраїнську художню виставку Дирекції художніх виставок Міністерства культури України «Україно, Україно, славний край козачий».

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x