Жуковська: «Дві тисячі за голос – це ненормально»

Жуковська: «Дві тисячі за голос – це ненормально»

Кандидат у народні депутати по 194-му округу на виборах 2012 року Валентина Жуковська відповіла на пораду виборцям не продавати голос дешевше, ніж за 2 000 грн, яку дав координатор ради опозиційних сил Черкащини та кандидат у народні депутати за 197-им виборчим округом на довиборах 2013 року Леонід Даценко. На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» почесний президент ПАТ «Азот» назвала такі заяви ганебними і порадила всім, хто має докази скупки голосів, писати заяву в прокуратуру.

«На мою думку, – пише Валентина Борисівна, – ці вибори є апогеєм розбіжностей між реальними та проголошуваними моральними цінностями окремих кандидатів. Політики вже не гребують заявляти про те, що вони дають гроші виборцям, калькулюють скільки має коштувати голос, щоби його продати чи купити. Мовляв до 2 000 совість продавати не можна, а після 2 000 – варто подумати. Інші взагалі торгуються для себе особисто, але вже за сотні мільйонів…

Чомусь це для них цілком нормально. Це і є їх виборчою програмою та стратегією перемоги.

Я заявляю – це ненормально. Ганьбою є і те, що саме цю сферу обрано для провокацій. Розрахунок йде на те, що люди повірять. Бо це ж ніби нормально, що кожні вибори гроші роздають. А хто ж має роздавати, як не Жуковська. І зовсім не важливо що я не реєтрувалась кандидатом на цих виборах. Але в усьому цьому важливо інше – людям більше реально немає чого протиставити, з чим іти до людей. Хтось намагався аналізувати конструктивну частину програми, обіцянок чи дій кандидатів?! Що обіцяють сьогодні людям? Відібрати, дати в пику, посадити… А створити, побудувати, дати роботу?!

Припускаю, що зараз готуються нові провокації з пропонуванням грошей від мого імені. З кожним днем кандидатів на окрузі все більше, а воюють тільки зі мною.

І щодо спроб покупки голосів. Я звертаюся до всіх – якщо провокатори не готові мене включати до цього процесу, а бажають лише за спинами робити якісь оборудки – значить це \”липа\”. Якщо у когось є докази скупки голосів, вчиняйте так, як вчинила я, пишіть заяви до прокуратури, міліції. Це не тільки ваше право, але і ваш обов’язок, як громадян.»

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x