Громадська організація бере на поруки затриманого мера

Громадська організація бере на поруки затриманого мера

Звістка про взяття під варту мера Чигирина облетіла і місцеві, й центральні ЗМІ. Його звинувачують у хабарництві. Про свою готовність підтримати свого земляка заявили представники громадської організації «Фонд розвитку Чигирина». Про це вони сказали сьогодні на прес-конференції у «Новій Добі».

– Те, що сталося в нашому місті, на жаль, характерне явище для всієї країни, – сказав Тарас Глазунов, керівник Фонду розвитку Чигирина. – Винний наш мер чи ні – вирішить суд. Ми не виступаємо наразі «за» чи «проти» цієї людини. Але наше суспільство, на жаль, влаштоване таким чином, що якщо до людини приїздила міліція – значить, вона винна. Якщо її ще й посадили – значить, це пляма на все життя. Щоб вона не робила – її довіку дорікатимуть тим, що колись вона схибила. Звісно, це не сприяє тому, щоб людина відновила своє життя в нормальному руслі. Але ми хочемо, щоб люди знали, що в нашій області є такі громадські організації, які готові підтримати людину, яка оступилася або опинилася у важких життєвих обставинах.

Фонд розвитку Чигирина готовий взяти на поруки мера свого міста. За словами пана Глазунова, такий механізм передбачено чинним законодавством, і після вироку суду вони обов‘язково подадуть відповідне клопотання. Разом з цим фондом підтримати чигиринського міського голову або його родичів зголосилися Олександр Купершмідт з ВГО «Життя на всі 100%», Костянтин Дацик з МБФ «Місія відродження нації» та Лариса Ратійова з ОМГО «Активна молодь Черкащини».

Кожна з цих громадських організацій виконує своб роль: одні підримують родичів затриманих чи засуджених (їм теж доводиться несолодко), інші працюють з тими, хто повернувся з місць позбавлення волі, треті – з підлітками, наркозалежними тощо. Ці люди переконані, що навіть якщо суд винесе вирок про те, що мер не вчиняв злочину, в якому його звинувачують, людина все одно зазнає психологічної травми, а значить, потребує допомоги. Проте взяття на поруки можливе лише за згоди самого громадянина.

– Думки жителів Чигирина розділилися, – сказав наприкінці пан Глазунов. – Одні вірять у винуватість голови, інші – навпаки. Щоправда, навіть ті, хто настроєний проти нього, все одно співчувають мерові, кажуть, що суто по-людськи його шкода.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x