Черкаське молоко – найдорожче

Черкаське молоко – найдорожче

Найвищі закупівельні ціни на молоко зафіксовано у Черкаській області. Про це повідомляє MilkUA.info.

Упродовж тривалого часу ціни на молоко показують стабільне зростання. Станом на 29-те жовтня, закупівельні ціни на молоко вищого ґатунку зросли на 0,46% (0,02 грн) – до 4,36 грн/кг. Найвищі ціни зафіксовані у Волинській (4,51 грн/кг), Луганській, Сумській, Чернігівській (по 4,50 грн/кг) областях.

Ціни на молоко екстра ґатунку зросли на 0,45 % – до 4,42 грн/кг. Найдорожче молоко екстра ґатунку закуповували в Черкаській та Миколаївській областях – по 4,70 грн/кг та 4,59 грн/кг відповідно.

Раніше повідомлялося, що станом на 22 жовтня найвищі ціни зафіксовані в Черкаській, Луганській та Волинській областях – по 4,50 грн/кг. Найдорожче молоко екстра ґатунку закуповували в Черкаській та Миколаївській областях – по 4,70 грн/кг та 4,59 грн/кг відповідно.

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства, ціни на молоко ІІ-го ґатунку від сільськогосподарських підприємств, станом на 29-те жовтня зросли на 4% – 3 154 грн/т. Закупівельні ціни на молоко ІІ-го ґатунку від господарств населення зросли на 3,6% та склали 2 524 грн/т.
В найближчій перспективі ситуація на ринку виглядатиме стабільно.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x