В Черкаському СІЗО провели екскурсію для молоді

В Черкаському СІЗО провели екскурсію для молоді

Показ «проблемній» молоді місця, в якому вона може опинитися, якщо не змінить свого способу життя, вже став традиційним для підрозділів кримінально-виконавчої інспекції, відділу кримінальної міліції у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Чергова така екскурсія для осіб молодіжного віку, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції Придніпровського району міста Черкаси, відбулася 4 листопада. Про це «Нова Доба» дізналася в управлінні Державної пенітенціарної служби в Черкаській області.

Спочатку молодь зібрали у залі засідань для проведення короткого інструктажу стосовно правил поведінки в установі. Заступник начальника слідчого ізолятора Олександр Савченко розповів про внутрішній розпорядок та режим дня для осіб, що перебувають під вартою. Потім «гості» відвідали камери для неповнолітніх, спортзали, клас та прогулянкові дворики.

Незважаючи на те, що екскурсії до виправних колоній та слідчого ізолятора на Черкащині відбуваються досить часто, організатори запевняють, що подібні заходи залишаються вкрай актуальними, адже показники підліткової злочинності в Україні залишаються високими і потрібно вживати всіх можливих заходів для їх зниження.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x