В Черкасах з насильством боротимуться по радіо

В Черкасах з насильством боротимуться по радіо

Кожен другий понеділок з 8.10 до 8.40 на радіо «Рось» виходить в ефір програма «Соціальні аспекти». Її мета – навчити молоді сімейні пари вирішувати конфлікти , прощати і знаходити компроміси. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі міськвиконкому.

З ініціативою такої передачі виступив Черкаський міський центр соціальних служб для сім\’ї, дітей та молоді. Ефіри триватимуть до 10 грудня включно у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» , яка традиційно проходить в кожній області України з 25 листопада по 10 грудня.

– Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства » проходить за підтримки міжнародної спільноти, державних соціальних установ та громадських організацій по всій території України. Основною її метою є привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім\’ї. А також допомога сім\’ям , особливо молодим , уникнути цього негативного явища , – зазначає директор Черкаського міського центру соціальних служб для сім\’ї , дітей та молоді Тетяна Скляренко. – Темою наступної програми , яка вийде в прямий ефір 11 листопада, буде «Різниця між чоловіками і жінками». Тема надзвичайно широка і дискусійна . Ми постараємося пояснити , як досягти гармонії в сімейному житті і як уникнути фізичного насильства. Адже до нас у Центр і на наш «телефон довіри» ( за номером 330-900 ) часто звертаються саме з такими скаргами. За неофіційними даними , від домашнього насильства страждає кожна третя жінка . Реальну ж статистику зібрати майже неможливо.
А також зазначає, що в наступних програмах, які виходитимуть в ефір до 10 грудня, психологи та соціальні працівники розкажуть, як уникнути помилок у відносинах , що призводить до подружньої зради , як пережити її і пробачити . Також буде порушена проблема батьківства, адже часто молоді батьки бувають не готові до відповідальності за майбутньої дитини.

До відома:
« Телефон Довіри » , що діє при Черкаському міському центрі соціальних служб для сім\’ї , дітей та молоді , працює щодня , крім вихідних , з 8.00до 18.00 по міських телефонним номером 330-900

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x