У Маньківці селянам допомагали знайти роботу

У Маньківці селянам допомагали знайти роботу

У семінарі «Служба зайнятості – працівникам села» взяли участь 28 селян з числа безробітних, що стоять на обліку. Про це «Новій Добі» повідомили у прес-службі Черкаського обласного центру зайнятості населення.

Спеціалісти Маньківського центру зайнятості ознайомили селян з наявними вакансіями, розповіли про стан роботи підприємств та фермерських господарств на території деяких сільських рад, вимоги до претендентів на роботу.

Безробітні отримали інформацію щодо можливості участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
– Під час участі в громадських роботах є можливість продемонструвати свої професійні вміння, здібності та в подальшому отримати постійну роботу на тих самих підприємствах, – переконували селян спеціалісти центру.

Обговорювали й можливість започаткування власної справи за допомогою служби зайнятості, визначили найбільш поширені форми бізнесу в селі: організація сільського зеленого туризму, вирощування і переробка сільськогосподарської продукції, торгівля, транспортні перевезення.

Подібні семінари спеціалісти Маньківського центру зайнятості проводять систематично. Адже забезпечення селян роботою збереже й село.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x