Прем’єр-міністр незадоволений економікою Черкащини

Прем’єр-міністр незадоволений економікою Черкащини

Прем\’єр-міністр України Микола Азаров попередив голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба та його першого заступника Анатолія Івашкевича про персональну відповідальність за незадовільне виконання Черкаською ОДА Програми активізації економіки на 2013-2014 роки. Про це свідчить протокол наради членів уряду та голів деяких регіонів від 4 листопада, текст якого разом зі своїми коментарями друкує видання «Обозреватель».

«Звернути увагу голови Черкаської облдержадміністрації Тулуба С.Б. на незадовільну роботу Черкаської обласної держадміністрації з виконання завдань і заходів Державної програми розвитку економіки на 2013-2014 роки та інших питань розвитку агропромислового комплексу. Попередити голову Черкаської облдержадміністрації Тулуба С.Б. та його першого заступника Івашкевича А.Г. про персональну відповідальність щодо виконання завдань і заходів Державної програми розвитку економіки на 2013-2014 роки», – йдеться у другому пункті протоколу наради.

Крім того, було ухвалене рішення заслухати звіт Черкаської ОДА про результати роботи з усунення недоліків виконання зазначеної Держпрограми в лютому 2014 року.

Згідно з протоколом, нараду вів Азаров, на ньому були присутні міністри і голови держслужб, що перебувають у підпорядкуванні Кабміну.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x