Суд відхилив зустрічний позов «Черкасиводоканалу» до «Азоту»

Суд відхилив зустрічний позов «Черкасиводоканалу» до «Азоту»

Господарський суд Черкаської області 12 листопада залишив без розгляду зустрічний позов КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради до ПАТ «Азот» про визнання правочинів недійсними та стягнення 68 650 379,40 грн.

Нагадаємо, зустрічний позов було заявлено у справі за позовом ПАТ «Азот» до КП «Черкасиводоканал» про стягнення 22 814 812,96 грн. Це – борги за очистку стічних вод міста.

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» у зустрічному позові просило визнати недійсними договори та угоди, укладені ПАТ «Азот» з департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради та КП «Черкасиводоканал». Адже платити підприємству нічим.
Але позивач не подав усіх необхідних документів. Тому суд вирішив, що зустрічна позовна заява і додані до неї документи підлягають поверненню позивачу без розгляду. Сплачений судовий збір буде повернуто «Черкасиводоканалу».

Іншою своєю ухвалою від 12 листопада суд задовольнив клопотання «Черкасиводоканалу» про залучення до участі у справі як третьої особи на стороні відповідача (тобто «Черкасиводоканалу») – департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради. Розгляд справи в судовому засіданні відкладено на 21 листопада.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x