Судова тяганина стосовно очисних споруд триває

Судова тяганина стосовно очисних споруд триває

Розпочався суд між «Черкасиводоканалом» і «Азотом». Проте під час першого засідання справу так і не заслухали. Конфліктуючі сторони подали зустрічні позови. «Водоканал» вимагає залучити до справи третю сторону – міський департамент економіки та розвитку. Та просить дозволити журналістам фільмувати судовий процес. В останньому суддя відмовив. На «Водоканалі» певні: борг за очищення стоків, який через суд із нього й хоче стягнути «Азот», треба переглядати. Бо хімічне підприємство нібито взагалі не мало право надавати таку послугу.

Валерій Макєєв, представник за дорученням КП «Черкасиводоканал»: «Ті правочини, на підставі яких побудовані позовні вимоги ПАТ «Азот», є недійсними. Тобто оскаржуваними за ст. 227 Цивільного кодексу. На ці правочини потрібна була ліцензія. ПАТ «Азот» на момент укладання цих правочинів не мав такої ліцензії».

Олександр Радуцький, депутат Черкаської міської ради: «Є в мене, як у депутата, особиста інформація про те, що йде тиск на суддю господарського суду. І ми будемо звертатися, щоб судді мали колегіальний орган для ухвалення цих рішень. На мою думку, розпочався процес першого етапу, який надалі може зумовити те, що ми втратимо комунальне підприємство «Черкасиводоканал».

Додам, що власних очисних споруд Черкаси не мають, тому й користуються азотівськими. Нове слухання в цій судовій справі призначили на 21 листопада.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x