Над Червоною Слободою замайорів прапор ЄС

Над Червоною Слободою замайорів прапор ЄС

Над Червоною Слободою замайорів прапор ЄС. Сільська рада – єдина на Черкащині, що підтримала курс на євроінтеграцію. На останній сесії сільради депутати серед інших питань обговорювали і ситуацію, що склалася у країні. Усі, як один, говорить сільський голова, вирішили, що іншого вибору, як бути у євроспільноті, в них немає.

Микола Котко, сільський голова с. Червона Слобода: «Усі депутати висловилися одностайно. Вони бачать Україну у складі єдиної євроспільноти й ухвалили рішення підняти біля сільської ради прапор Євросоюзу».

Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради: «Я пишаюся своїми колегами, тим, що вони ухвалили таке рішення. Адже прагнення підтримати євростандарти – це прагнення мільйонів людей. Це є прагнення до євроінтеграції. Я вважаю, що це дуже знакова подія, бо Черкащина – це центральна Україна. Хотілося б, щоб у нас більше було таких рад».

Сергій Слободяник, житель с. Червона Слобода: «Будемо все робити, щоб якнайшвидше приєднатися до європейської спільноти, жити за європейськими стандартами, мати перспективу жити в нормальній країні з нормальними європейськими цінностями».

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x