ПриватБанк удвічі збільшив українську мережу POS-терміналів

ПриватБанк удвічі збільшив українську мережу POS-терміналів

З початку року кількість POS-терміналів ПриватБанку, що приймають оплату за пластиковими картками у торгово-сервісних точках України, збільшилася на 50% (до 110 тис. штук). Як «Новій Добі» повідомили в прес-службі банку, активний розвиток мережі еквайрингу посприяв тому, що у 2013 році безготівкова оплата товарів і послуг стала більш ніж удвічі популярнішою, а обсяги оплати банківськими картками через мережу еквайрингу банку зросли на 49% (з 11,3 до 22 млрд грн). У той же час обсяги отримання готівки через банкомати ПриватБанку з початку року збільшилися всього на 9%.
– Сьогодні ми абсолютно безкоштовно забезпечуємо можливість приймати оплату по картках у будь-якій торговельній точці, незалежно від розміру та обігу бізнесу. Весь процес установки сервісу – від підписання договору до прийому перших платежів – займає не більше трьох робочих днів, – говорить керівник бізнесу \”Обслуговування торгових підприємств\” ПриватБанку Роман Негінський. – Еквайринг ПриватБанку також дає нашим партнерам унікальну можливість повністю автоматизувати прийом та облік платежів.

Як відзначають у банку, в цьому році програмно-апаратний эквайринговий комплекс ПриватБанку отримав сертифікат сумісності з найпопулярнішим на території СНД програмним комплексом бухгалтерського і товарного обліку \”1С: Підприємство 8\”. Пряме підключення POS-терміналів банку до робочих місць касирів дозволяє торговим і сервісним підприємствам забезпечувати швидкий і якісний прийом платежів по картах, уникати помилок при ручному введенні суми платежу.

Щоденно через мережу POS-терміналів ПриватБанку в Україні оплачують покупки понад 700 тис. осіб, з яких клієнти банку складають 490 тис., а власники карток інших банків – 210 тис.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x