У Черкасах встановлять півтори сотні афішних тумб

У Черкасах встановлять півтори сотні афішних тумб

Практично коло кожної зупинки громадського транспорту в Черкасах з’являться афішні тумби. Розміром вони 1,2 м на 1,8 м, виготовленні з вологостійкої фанери та металопрофілю. Загалом буде встановлено 151 таких об’єктів, на яких розміщуватиметься як комерційна реклама, так і приватні оголошення. Про це «Нова Доба» дізналася в міськвиконкомі.

– Утриманням рекламних тумб займатиметься їх власник – харківська компанія ТОВ «Міська рекламно-інформаційна система, – повідомив в. о. начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук. – До речі, її фахівці також опікуватимуться очищенням території довкола належних їм тумб від самовільно наклеєної (на опори електромереж, дерева та зупинки громадського транспорту тощо) афішної та малоформатної реклами. Аналогічну роботу ця компанія виконує і в інших містах України, де успішно працює вже багато років. Зважаючи на їх соціальний напрямок роботи, у деяких населених пунктах, вони навіть звільнені від сплати плати за розміщення своїх рекламних тумб. Для Черкас співпраця з ТОВ «Міська рекламно-інформаційна система» відбувається вперше. Тож, поки це, можна сказати, пілотний проект – наскільки він буде вдалим покаже час. Нині крім своєї безпосередньої роботи із забезпечення цивілізованих місць для малої реклами і розчищення міста від несанкціонованих оголошень, вони ще сплачують до міського бюджету кошти за розміщення своїх об’єктів. На рік це – близько 64 тисячі гривень, – повідомив Андрій Сергійович.

Крім того, на роботу з прибирання та розклейки інформаційних матеріалів компанією додатково залучатимуться працівники (буде створено близько 20-30 нових робочих місць). Приватні оголошення некомерційного характеру та соціальна реклама на таких тумбах розміщується безкоштовно, все інше – на платній основі.

У Черкасах встановлять півтори сотні афішних тумб

Андрій Поліщук розповів, що рішення виконавчого комітету Черкаської ради стосовно розміщення таких рекламних тумб на території міста було прийнято ще у вересні минулого року. Проте безпосереднє встановлення конструкцій розпочалось значно пізніше.

Дозвіл на розміщення таких конструкцій в Черкасах наданий на два роки. У разі успішної реалізації цього проекту в нашому місті ТОВ «Міська рекламно-інформаційна система» планує встановити додатково нові моделі афішних тумб у комплексі із урнами для сміття.

– Слід відзначити, що компанія бере на себе усі витрати зі встановлення таких конструкції, їх обслуговування, а також прибирання навколишньої території від самовільно розміщеної афішної та малоформатної реклами, – зауважив Андрій Сергійович.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x