Білоусов проситиме грошей у народних депутатів, які виграли вибори завдяки черкащанам

Білоусов проситиме грошей у народних депутатів, які виграли вибори завдяки черкащанам

На засіданні виконавчого комітету секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Білоусов, позитивно оцінив роботу підприємств і служб комунальної сфери міста , які повною мірою забезпечують життєдіяльність обласного центру. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі черкаського міськвиконкому.

Віктор Федорович також підкреслив, що зараз у мерії триває робота над формуванням бюджету нашого міста на 2014 рік. А оскільки парламент схвалив Держбюджет нинішнього року, прийняття міського бюджету відбудеться найближчим часом.

Секретар міської ради повідомив, що для вирішення найбільш актуальних питань Черкас налагоджено співпрацю з чотирма народними депутатами України, до яких міськвиконком звернувся за підтримкою у вирішенні актуальних питань.

Серед головних з проблем, вирішення яких вимагає співфінансування державного та міського бюджетів, він назвав реконструкцію центральної вулиці Черкас – бульвару Шевченка (вартість якої становить 95 млн грн ), головного каналізаційного колектора по вул. Чигиринській (120 млн грн) та будівництво житлового будинку по вул. Якубовського, 17 ( 11,4 млн грн).

Ще одне з прохань стосується виділення коштів з Держбюджету 2014 року на закупівлю 20 – і тролейбусів (загальна вартість їх становить 40 млн грн).

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x