Юні черкаські піаністки підкорили Європу

Юні черкаські піаністки підкорили Європу

Юні музиканти завоювали призове ІІІ місце на престижному конкурсі в Іспанії – Х ювілейному Міжнародному конкурсі піаністів. Конкурс проходив із 30 січня по 2 лютого 2014 року в іспанському місті Уеска.

У конкурсі брали участь юні піаністи з Росії, України, Монголії та Іспанії. Журі представляли професори з Московської державної консерваторії ім. П.Чайковського (Дмитро Людков), Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (Олег Рудницький), Монгольської національної консерваторії (Сайя Сангідорі, Тунгалаг Чадраабал), Музичного центру-студії «Чайковський» м. Уески (Річард Азнар). Конкурс проходив по кількох номінаціях: категорія «А» – від 12 років, категорія «В» – до 12 років, категорія «С» – ансамблі.

Україну на конкурсі представляли учні Черкаської дитячої школи мистецтв Шкірьова Анна та Лук’яненко Єлизавета у складі фортепіанного дуету (викладачі – Олена Талан та Лариса Денющенко). Юні піаністки неодноразово перемагали в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Лише за один рік вони зайняли чотири призових місця. На конкурсі в Іспанії дівчата змагалися з учнями музичних шкіл-десятирічок при консерваторіях і виглядали на досить високому рівні.

Як розповідають наші учасниці, під час конкурсу панувала світла, доброзичлива атмосфера. Для його учасників було підготовлено культурно-екскурсійну програму в Арагону. Чотири дні в Іспанії для наших учасників пролетіли непомітно.

Х ювілейний Міжнародний конкурс піаністів відлунав пишним гала-концертом у стінах Музичного центру-студії «Чайковський» м. Уески, в якому наші учениці вразили слухачів своїм виступом і викликалися на біс.

– Ми щиро вдячні корпорації «Богдан» та особисто її президенту Олегу Свинарчуку за фінансову підтримку, Музичному центру-студії «Чайковський» м. Уески за теплий прийом та Річарду Азнару за запрошення на конкурс, активну допомогу в організації поїздки Олегу Рудницькому, – зазначає директор Черкаської дитячої школи мистецтв Наталія Комарова.

Юні черкаські піаністки підкорили Європу

Цей музичний конкурс став знаковою подією у мистецькому житті юних музикантів і подарував нам нові таланти, які славитимуть Україну. Учасниці дуету привезли безліч незабутніх вражень від поїздки в Іспанію. І, як кажуть самі дівчата, зробили важливий висновок: доля любить тих, хто багато працює. Поїздка в Іспанію стала гідною нагородою за їхню старанність та наполегливість у навчанні.

– Підтримка дітей державою, меценатами, підтримка дітей батьками, підтримка талановитих дітей громадськістю зробить нашу країну кращою. Адже майбутнє, краще майбутнє нашої країни в руках еліти, в руках талановитих, високопрофесійних, високоосвічених дітей, – резюмує директор школи мистецтв.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x