Усіх учасників заворушень остаточно звільнять після 18 лютого

Усіх учасників заворушень остаточно звільнять після 18 лютого

Про це сьогодні на брифінгу повідомив прокурор області Геннадій Дем’яненко.

Особлива увага була приділена роз’ясненню підстав та організації виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області.

– У прокуратурі області вже створена робоча група з метою забезпечення належного виконання Закону та ефективного розслідування кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з масовими акціями протесту. Групу очолюю я, а до її складу входять мої заступники, начальники управлінь, відділів та старші прокурори прокуратури області, – зазначив прокурор області.

Він також пояснив, що є особливі вимоги Закону, за яких він набуває чинності.
По-перше, це звільнення всіх зайнятих приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування на всій території держави. Працівники вказаних установ повинні без перешкод потрапити на свої міста.
По-друге, учасники масових акцій протесту у Києві повинні розблокувати транспортні комунікації на вулиці Грушевського, інші улиці, як у Києві, так і в інших населених пунктах України, крім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту.

Закону вступає в дію лише після того, як на сайті Генеральної прокуратури України буде розміщена інформація Генерального прокурора України про виконання всіх вимог цього Закону.

– А звільнення підозрюваних у масових заворушеннях від кримінальної відповідальності чи покарання – це додаткова вимога Закону. І буде реалізована після того як він ступить в закону силу, а саме з 18 лютого цього року, – додав Геннадій Дем’яненко.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x