Уманський гирьовик виборов 5 золотих нагород Чемпіонаті світу і Європи

Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, майстер спорту України Валентин Хмільовий успішно виступив у складі збірної України на Чемпіонаті світу і Європи з гирьового спорту, що проходив на початку липня в угорському місті Печ.

У перший день міжнародних змагань в особовому заліку у ваговій категорії 75 кг із результатом 54 підйоми (підйом довгим циклом 32 кг) спортсмен виборов І місце серед чоловіків та юніорів. Успішним для Валентина був і другий день змагань: у поштовху двох 24-кілограмових гир із результатом 97 підйомів він посів І місце серед студентів і І місце серед юніорів. Цього ж дня Валентин Хмільовий результативно виступив у збірній естафеті, за підсумками якої команда з 5 осіб зайняла І місце.
Про це «Нова Доба» дізналася в УДПУ ім. П. Тичини.
Загалом наш спортсмен виборов п’ять золотих нагород серед дорослих та юніорів. За результатами міжнародних змагань збірна України зайняла ІІ місце у командному заліку, а студентська збірна – почесне І місце.
Всі чекали від Валентина високого результату, адже, не дивлячись на свій молодий вік, він має чималий досвід виступів на міжнародних змаганнях. У його копилці досягнень – безліч дипломів та грамот, 30 медалей, і в тому числі 25 золотих. Яскравим результатом в Угорщині на Чемпіонаті світу і Європи спортсмен підтвердив свій попередній результат – минулого року в таких же змаганнях (в місті Ліон Франція) він показав гарний результат, ставши переможцем серед студентів та юніорів.
Спортсмен-гирьовик Валентин Хмільовий – гордість нашого університету. Із черговою перемогою його щиро привітав ректор, професор Олександр Безлюдний, побажавши успішних тренувань і результативних виступів у майбутньому. Валентин подякував Олександру Івановичу, а також декану факультету фізичного виховання Галині Безверхній за підтримку, яку він весь час отримує, навчаючись в університеті.