Черкащани спостерігали затемнення сонця (ФОТО)
20 Березня 2015, 12:51
0
Сьогодні о 12.00 черкащани мали змогу спостерігати затемнення сонця. Опівдні черкасці виходили з офісів, магазинів, навчальних аудиторій, будинків, щоб подивитися на рідкісне астрономічне явище. Тривало воно недовго з півгодини. На території України затемнення було частковим, а малохмарна погода дозволила в повній мірі насолодитися видовищем. Повідомляє власний кореспондент \”Нової Доби\”.



