В Умані переймаються працевлаштуванням молоді

23 Березня 2015, 19:34
0

18 березня в межах проекту «Академія молодіжного лідера» студентська молодь міста відвідала Уманський міський центр зайнятості, де відбувся семінар «Працевлаштування молоді».

Про це «Нова Доба» дізналася в Уманській міській раді.

18 березня в межах проекту «Академія молодіжного лідера» студентська молодь міста відвідала Уманський міський центр зайнятості, де відбувся семінар «Працевлаштування молоді».

Про надання першого робочого місця, наявність вакансій, перепідготовку та підвищення кваліфікації, участь в оплачуваних громадських роботах учасників проекту змістовно інформували: Тетяна Задорожко – провідний фахівець з профорієнтації, Тетяна Якимович – начальник відділу взаємодії з роботодавцями, Олександр Любивий – провідний юрисконсульт. Корисними для молоді були відповіді на багаточисленні запитання: «Як зареєструватись у службі зайнятості? З якого віку?»; «Як нараховується сума виплат по безробіттю?»; «Які професії сьогодні актуальні на ринку праці?»; «Як сприяє державна служба зайнятості започаткуванню власної справи?» та ін.

Зустріч закінчилась цікавою екскурсією по міському центру зайнятості та запрошенням керівництва установи до співпраці.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x