Городищанин врізався в дерево. Постраждав його пасажир
6 Квітня 2015, 20:02
0
04 квітня, близько 16.00 год., в с. Вільшана Городищенського району, водій автомобіля «Форд-Скорпіо», 31-річний житель с. Вільшана, не справився з керуванням, з\’їхав на узбіччя та скоїв наїзд на дерево.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.
Внаслідок пригоди його пасажир, 28-річний житель с. Вільшана, отримав ЗЧМТ та забійну рану стегна. Не госпіталізований.