Городищанин врізався в дерево. Постраждав його пасажир

6 Квітня 2015, 20:02
0

04 квітня, близько 16.00 год., в с. Вільшана Городищенського району, водій автомобіля «Форд-Скорпіо», 31-річний житель с. Вільшана, не справився з керуванням, з\’їхав на узбіччя та скоїв наїзд на дерево.

Про це «Нова Доба» дізналася в ДАІ у Черкаській області.

Внаслідок пригоди його пасажир, 28-річний житель с. Вільшана, отримав ЗЧМТ та забійну рану стегна. Не госпіталізований.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x