Великодні подарунки для бійців передали черкаські фіскали

14 Квітня 2015, 11:05
0

Працівники фіскальної служби Черкаської області приєднались до акції «Великодні подарунки бійцям АТО». «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

Напередодні Великодніх свят, крім необхідних речей, одягу, продуктів вони передали волонтерам для відправки у гарячі точки країни паски, писанки, вітальні листівки, листи і малюнки та саморобки-обереги, які приготували разом зі своїми дітьми, ветеранами служби та учнями податкових класів. А дарунки від Кам’янської об’єднаної ДПІ доставив бойовим побратимам мобілізований працівник цієї інспекції Олег Петров.

Також за традицією подарунки до Великодня отримали і родини учасників АТО, які перебувають під особливою опікою фіскалів.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x