Депутати міськради повторно розглядатимуть програму розвитку міста

15 Квітня 2015, 09:37
0

Своїм розпорядженням від 14 квітня нинішнього року міський голова Сергій Одарич зупинив дію рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста на 2015 рік». Відтак, цю програму міські обранці розглядатимуть повторно.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.

Депутати міськради повторно розглядатимуть програму розвитку міста

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x