У Смілі ліквідовано підпільне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Дата: 13-08-2015, 09:46

У Смілі ліквідовано підпільне виробництво паливно-мастильних матеріалів
З метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку до державного бюджету оперативні підрозділи Державної фіскальної служби на території Черкаської області з травня 2015 року проводять комплекс організаційно-практичних заходів під умовною назвою «Нафтопродукт 2015». Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

З числа виявлених в рамках операції порушень у сфері нафтобізнесу найпоширенішими наразі є: реалізація неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, у тому числі виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводів; незаконна діяльність з підпільного виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів; застосування тіньових схем з незаконного ввезення нафтопродуктів, скрапленого газу через державний кордон України та їх подальшого обігу на внутрішньому ринку; реалізація нафтопродуктів без дотримання технічних норм та відсутність відповідних дозвільних документів, необхідних для експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, тощо.

У Смілі ліквідовано підпільне виробництво паливно-мастильних матеріалів

За час проведення операції «Нафтопродукт 2015» за матеріалами оперативних співробітників ГУ ДФС у Черкаській області в ЄРДР обліковано 3 кримінальні провадження. Серед виявлених правопорушень – незаконна діяльність з підпільного виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів, організація підпільної автозаправної станції, ухилення від сплати податків нафтотрейдером.

Крім цього, з незаконного обігу вилучено 75,3 тонн паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю 955,3 тис грн, зокрема:
5,3 тонн бензину орієнтовною вартістю 100 тис грн;
9,2 тонн дизельного пального орієнтовною вартістю 188 тис грн;
41,3 тонн скрапленого газу орієнтовною вартістю 592 тис грн.

Відносно правопорушників складені протоколи про адміністративні правопорушення. Доля вилучених товарно-матеріальних цінностей буде вирішуватись у судовому порядку.

У рамках операції «Нафтопродукт-2015» ліквідовано підпільне виробництво паливно-мастильних матеріалів. У м. Сміла оперативні працівники фіскальної служби викрили підпільний цех з незаконного виробництва паливно-мастильних матеріалів, що діяв на території колишнього промислового підприємства. Під час проведення обшуку було виявлено та вилучено обладнання для незаконного виробництва паливно-мастильних матеріалів та продукти виробництва, зокрема: 17 резервуарів різної ємності, 5,3 т дизпалива, 4 т бензину, 10 т бітуму, 8,6 т сирої нафти (пічного палива). Загалом вилучено товарно-матеріальні цінностей орієнтовною вартістю 270 тис грн. Відносно організаторів незаконного виробництва розпочате досудове розслідування. Триває слідство.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода