Юні художники Черкас вчилися в іспанського майстра

Дата: 14-01-2014, 18:17

Юні художники Черкас вчилися в іспанського майстра
Днями до вихованців фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької творчості завітав наш земляк – фотограф Євген Воробйов. Він тривалий час навчався та проживав у Черкасах, був членом черкаського фотоклубу «Славутич», який діяв ще за часів СРСР у нашому місті. 2001 року переїхав до Іспанії, де організував свою персональну виставку. І донині професійно займається фотографією. Фотохудожник провів для своїх майбутніх колег смправжній майстер-клас. Про це "Нова Доба" дізналася в міськвиконкомі.

Діти мали змогу ознайомитися з роботами фотохудожника, технікою зйомки. Фотограф поділився професійними секретами, розповів про підготовку фото до друку та особливості обробки світлин у редакторі «Photoshop», відповів на ряд запитань. Улюбленими темами фотомайстра є пейзажі та портрети, тому він детально зупинився на особливостях пейзажної зйомки.

Учні фотостудії з цікавістю переглядали та жваво обговорювали роботи фотографа. В свою чергу, роботи юних фотоаматорів зацікавили професіонала, який був приємно вражений високим професійним рівнем майстерності студійців. За словами Євгена Воробйова, роботи дітей не поступаються роботам професійних фотографів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода