Івашкевич став першим заступником Тулуба

Дата: 4-10-2013, 12:19

Івашкевич став першим заступником Тулуба
Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Анатолій Івашкевич зайняв посаду Сергія Рябцева, ставши замість нього першим заступником губернатора. Про призначення Сергій Тулуб повідомив присутнім на колегії облдержадміністрації.
- Обов’язки першого заступника загальні, організаційні, але до них долучається найголовніше – у нас аграрна область, тому перший заступник буде вести аграрний комплекс усіх робіт, програм, а також інвестиціно-іноваційну діяльність, яка сьогодні відбувається на територіїї області, – зазначив Сергій Тулуб.
Нагадаємо, про плани залишити посаду перший заступник губернатора попередив ще у вересні. Рябцев був звільнений розпорядженням голови ОДА 30 вересня за угодою сторін. На його місце голова ОДА призначив свого заступника Анатолія Івашкевича. Кандидатура була погоджена з адміністрацією Президента та Кабінетом Міністрів.
Нагадаємо, що до того, як працювати в Черкаській ОДА на посаді заступника губернатора з питань аграрного сектору, Івашкевич очолював Корсунь-Шевченківську РДА.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода