Черкаські держфінінспектори забезпечили відшкодування втрат на понад 34 млн грн

Дата: 12-11-2015, 11:21

Черкаські держфінінспектори забезпечили відшкодування втрат на понад 34 млн грн
Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 34,5 млн грн.
За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 101 управлінське рішення. За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 48 досудових розслідувань. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Держфініспекції в Черкаській області.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 19 позовів на загальну суму понад 6,4 млн грн.
У 282 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За вчинені фінансові порушення 560 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 129 – до дисциплінарної та матеріальної, 16 посадових осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 18,9 млн грн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода