В області готові до об’єднання ще три громади

Дата: 29-02-2016, 18:06

В області готові до об’єднання ще три громади
Актуальні питання та перспективи функціонування діючих об’єднаних територіальних громад порушили сьогодні в обласній адміністрації під час робочої наради. У ній взяли участь керівники та представники функціонуючих громад в області, ключових департаментів адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ОДА.

– Нині ми маємо перспективний план, є робоча група обласної адміністрації, відповідні групи при КМУ, – сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, під керівництвом якого проходила нарада. – Також сформовані конкретні завдання, законодавчі аспекти щодо діяльності громад. Однак у процесі реалізації заходів з їх функціонування, все ж виникають певні питання. Тому маємо окреслити шляхи їх вирішення – з метою удосконалення роботи існуючих громад та спрощення роботи нових.

У ході наради обговорили принципи формування документації з реєстрації права власності комунального майна закладів освіти та охорони здоров’я, права власності на земельні ділянки, питання оформлення спадщини, навчання спеціалістів, матеріально-технічного забезпечення, процедури оптимізації навчальних закладів, питання соціального захисту, ліцензування закладів сімейної медицини тощо.
По завершенню наради, департаментам надано відповідні доручення.

Нагадаємо, наразі в області утворені три громади. Ще одна, Зорівська у Золотоніському районі, – потребує зміни меж районів для призначення перших місцевих виборів. Також на підході Катеринопільська та Селищанська, що в Корсунь-Шевченківському районі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода