Вітання з Днем Незалежності від Геннадія Бобова

Дата: 24-08-2016, 10:57

Вітання з Днем Незалежності від Геннадія Бобова
Шановні земляки!


Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!


25 років минуло відтоді, як народилася наша держава. Чверть століття – це немалий термін. За цей час Україна пережила немало. Напевно, важко знайти країну, на долю якої випало стільки випробувань на міцність. І хоч зараз ми всі живемо в дуже важкий і непередбачуваний час, переконаний, що нам удасться впевнено крокувати своїм шляхом уперед, незважаючи на труднощі.
Наша держава відома в усьому світі своїми землями, природними багатствами, здобутками й винаходами. Але головна її цінність – це Люди. Саме вони, попри всі негаразди, всупереч проблемам і труднощам, тримають на своїх плечах рідну Батьківщину. Без єднання і самопожертви, без щоденних трудових і бойових подвигів мільйонів простих людей наша незалежність була б не можливою.
Ми звикли сприймати цей ритм життя як звичний і зрозумілий. Тому нас дивує, коли іноземці ніяк не можуть зрозуміти, як учитель може ходити на роботу «за копійки» і, при цьому, «жити» своєю професією, повністю віддаючись покликанню. Для них є досі загадкою, як люди «всім миром» змогли вдягнути й нагодувати армію, поки влада в розгубленості нічого не робила. Вони не вірять, що можна створювати сучасні розробки, наприклад, в авіабудуванні, й при цьому не отримувати зарплату на заводах. Для них незрозумілим є феномен українського суспільства, яке демонструє дива взаємодопомоги та єднання навколо ідеї подолання труднощів.

Таких «загадок» можна нарахувати безліч, але розгадка тут лише одна. Україна з давніх часів є колискою для особливих людей: вільних, працелюбних, розумних, гарячих серцем, нескорених, незламних. Саме тому нам удається те, що інші вважають неможливим.
Тому знаю: наперекір усім негараздам і труднощам – усе буде добре! Ми зможемо вистояти, укотре вибороти свою незалежність і продемонструвати всьому світу, що Україна може розкрити свій величезний потенціал!
Головне, нам усім потрібно пам’ятати, що ніхто в світі не побудує за нас сильну і процвітаючу державу. Ніхто, крім нас, не зможе очистити владу від злодіїв і корупціонерів. І, звичайно, ніхто, окрім нас самих, не наведе порядок у власному домі. Тож роботи в нас багато! А для успішного її виконання потрібні єднання і взаєморозуміння.
Народна мудрість каже: «Де два українці – там три гетьмани». Нам потрібно перебороти цю застарілу негативну національну рису і припинити розбивати один одному голови в постійній боротьбі за владу. Особливо це важливо в нинішніх умовах війни. Інакше в цей важкий історичний період ми ризикуємо втратити свободу.

Нам потрібно завжди пам’ятати слова великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». Український національний інтерес має бути основою для будь-яких законодавчих дій та державних рішень. Ми маємо дослухатися до порад розпіарених варягів у владі, але завжди думати своєю головою і проводити реформи в інтересах людей, а не згідно з чужими стандартами, що постійно змінюються.
Представникам влади потрібно більше працювати й менше говорити. Чиновники мають звітувати не про свої плани, а про реально виконану роботу. Мірилом же її ефективності має стати єдиний критерій – добробут кожного українця, розвиток міст і сіл.
Упевнений, спільними зусиллями нам удасться подолати негативні явища і зробити якісний ривок у загальнодержавній справі розвитку України.
У цей день я хочу побажати Вам мирного неба над головою, міцного козацького здоров’я, непереборного українського оптимізму, злагоди й добробуту в сім’ї, благополуччя та щастя. Нехай усі проблеми й незгоди оминають Ваш дім, а мрії всіх українців про мир, благополуччя і стабільний розвиток нехай нарешті здійсняться!

Зі святом Вас!
Слава Україні!
Щиро Ваш, народний депутат Геннадій Бобов

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода