Підсумки «Доби»

Дата: 6-09-2016, 20:41

Підсумки «Доби»
Події. Тальне об’єднується, Умань готується до навали хасидів, клубні бійки і найкраща збірна.

Тальне готується до об’єднання громад. Відповідно до проекту рішення міської ради об’єднується в Тальнівську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті з такими селами та селищами: Соколівочка, Червоне, Степне, Гордашівка, Здобуток, Тарасівка. Наразі це всі села, що виявили бажання та мають можливість об’єднатися з містом.

Про підготовку до паломництва хасидів до Умані прозвітували у рятувальній службі. У місто з 27 вересня по 7 жовтня до Умані для святкування Іудейського Нового року Рош а-Шана прибуде десятки тисяч паломників з усього світу. Тоді ж в Умані розгорнуть зведений загін у складі 90 осіб та 16 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазна, хімічна та піротехнічна групи. У місцях масового перебування паломників передбачили чергування 4 пожежно-рятувальних постів та водолазного посту поблизу водойм. Також функціонуватимуть 4 пересувні дозори із первинними засобами пожежогасіння.

У Черкасах затримали чоловіків, які цими вихідними вчинили бійку біля клубу. Там побили невідомого. Як зясувалося, згодом, нетверезі місцеві почали битися у нічному клубі. Коли їх попросили покинути приміщення, то продовжили битися надворі. Патрульні затримали кількох осіб. Їх нині передано працівникам міського відділку поліції.

У десятку кращих команд України увійшла збірна Черкаської області з веслування на байдарках і каное на командному чемпіонаті України, який днями приймала ПолтаваЗа підсумками виступів кращий результат збірної області продемонстрував екіпаж у складі Наталії Мельник та Юлії Юрійчук. На дистанції 1000 м у байдарці-двійці дівчата фінішували з другим результатом (4.23.51), поступившись полтавчанкам (4.21.08). Трійку лідерів замкнув херсонський дует (4.26.21).

Актуально. Медики закликають черкащан не купувати м’ясо на стихійних ринках – існує загроза зараження сальмонельозом.

Число. Іноземних інвестицій – на 300 мільйонів доларів.

Обсяг залучених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) станом на 1 липня 2016 р. становив 341,8 млн дол. США., у розрахунку на одну особу населення – 274,8 дол. Питома вага Черкаської області в загальному обсязі залучених прямих іноземних інвестицій в економіку України на 1 липня 2016 р. становила 0,8%.

Цитата дня. ГУ статистики в Черкаській області: «На 0,4% знизилися ціни на продукти в області».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода