Черкаські аудитори виявили порушень на понад 11,4 млн грн у Смілянській лікарні

Черкаські аудитори виявили порушень на понад 11,4 млн грн у Смілянській лікарні

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради. За 1 вересня 2016 – 30 квітня 2020 та окремих питань за період 2015 рік тут виявили фінансових порушень на понад 11,4 млн грн. Про це повідомляє Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Зокрема, на утримання структурних підрозділів Відділу охорони здоров’я (централізованої бухгалтерії та санітарного автогаражу, які за характером діяльності та установчими документами не відповідають критеріям закладів охорони здоров’я) спрямували понад 7,1 млн грн медичної субвенції, тоді як їх фінасування має відбуватися за рахунок коштів міського бюджету.

Ревізія дотримання механізму формування цін на медичні вироби, щодо яких запроваджено державне регулювання, виявила закупівлю Установою рентгенівської діагностичної системи за завищеною вартістю. Це призвело до втрати понад 1,9 млн грн через зайве витрачання бюджетних коштів.

За результатами контрольного заходу стосовно начальника Установи, інженера санітарного автогаража, лаборанта патологоанатомічного відділення КНП «Смілянська міська лікарня», завідувача відділення профілактики та профілактичних оглядів КНП «Смілянська міська поліклініка» складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x