На Черкащині обмежили рух великогабаритних автомобілів

На Черкащині обмежили рух великогабаритних автомобілів

Рішення щодо тимчасового обмеження руху великогабаритного транспорту в денну пору доби ухвалили органи місцевого самоврядування. Це пов’язано з підвищенням температурного режиму. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

 

Транспорт вагою понад 24 тонни при температурі повітря більше 28°C не зможе пересуватися дорогою. У період підвищення температури повітря, рекомендовано зупинятися в місцях для відстою. Продовжувати рух можна, коли температура повітря стане нижчою вказаного показника.

 

Представники ГУ НП у Черкаській області наголошують на дотриманні заборони руху, оскільки ця міра спрямована на збереження автомобільних доріг і діє на території всієї України.

 

Державне агентство автомобільних доріг України відповідно до вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 °С, з 1 червня 2020 року в денну пору доби застосовує обмеження та заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш, ніж 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

 

З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано зацікавлені центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників. Дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюватиметься територіальними підрозділами Укртрансбезпеки та відповідними обласними підрозділами Національної поліції України. Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються 982 майданчика в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

У межах Черкаської області визначено 39 місць відстою великовагового транспорту на час тимчасового обмеження руху.

 

 

 

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x