Школяр із Черкащини став лауреатом національного конкурсу «Зоряний Кайт»

Школяр із Черкащини став лауреатом національного конкурсу «Зоряний Кайт»

Черкащанин Ростислав Базилевський став переможцем в екологічній номінації національного конкурсу «Зоряний Кайт 2019-2020». Всеукраїнські змагання серед дітей і молоді на найкращий авторський повітряний змій щороку організовуються Українською Асоціацією Повітряних Зміїв із залученням професійного міжнародного журі. Про це інформує «Новини Черкас».

Школяр Ростислав – вихованець Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості у с. Мошни та досвідченого методиста центру, керівника гуртка з конструювання повітряних зміїв Володимира Шепіля. Від імені Оргкомітету «Зоряного Кайта» золоту грамоту «За вдале еколого-економічне рішення» хлопцю вручив нещодавно директор Черкаського ЦДЮТ Микола Якименко.

Іноземний член журі Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020», видатний розробник повітряних зміїв Джекі Бай-Шун з Китаю зазначає: «Конкурсна робота Ростислава продемонструвала не тільки його відмінні навички конструювання, але і серйозний науковий підхід. Це обумовило екологічність авторського повітряного змія та економічну ефективність його виготовлення. Я впевнений, що Ростислав Базилевський ще не раз потішить нас новими звершеннями у сфері кайтів як технічній творчості».

Зазначимо, що влітку 2020 р. Українська Асоціація Повітряних Зміїв організувала перший в історії Чемпіонат України з кайт-флаїнґу як виду спорту.

Реклама

Реклама

Реклама

5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x