Уряд спростив правила отримання «Доступної іпотеки» під 7%

Уряд спростив правила отримання «Доступної іпотеки» під 7%

Кредит на житло під 7% має стати ще доступнішим, адже Кабінет Міністрів ухвалив зміни до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів, якими, зокрема, суттєво спрощуються критерії для позичальників. Про це інформують на сайті Черкаської ОДА.

Постанова насамперед передбачає виключення визначення категорій осіб, які можуть бути позичальниками. Тепер, щоб стати учасником програми «Доступна іпотека» під 7%, необов’язково перебувати на квартирному обліку, бути молодою сім’єю, внутрішньо переміщеною особою, науково-педагогічним працівником, медиком чи працівником бюджетної сфери.

Також скасовано вимогу щодо неперевищення забезпечення житлом на рівні 13,65 кв. метра на одного члена сім’ї або проживання в гуртожитку мешканцями аварійних та ветхих будинків.

– Рішення Уряду суттєво спрощує критерії для потенційних позичальників нової іпотечної програми. Тепер скористатися державною підтримкою у сфері іпотечного кредитування зможе широке коло громадян. Також постанова внесла низку технічних правок, запропонованих банківською спільнотою. Це є продовженням конструктивного діалогу щодо швидкого і ефективного запуску доступної іпотеки, – прокоментував рішення заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x