У ЧДТУ презентували проєкт «Мій телефонний друг»

У ЧДТУ презентували проєкт «Мій телефонний друг»

За ініціативи завідувачки кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інни Журби команда Української волонтерської служби в Черкасах провела презентацію проєкту «Мій телефонний друг» для студентів кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету.

Під час онлайн зустрічі запрошені спікери, завдяки яким функціонує «Мій телефонний друг», говорили про телефонне волонтерство, складнощі волонтерської діяльності в умовах пандемії та результати проєкту.

Координаторка проєкту Єлизавета Бончужна поділилася історією створення проєкту. У відповідь на наслідки COVID-19 в Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та «Українська Волонтерська Служба» (УВС) запустили проєкт «Мій телефонний друг» для підтримки людей, які опинилися на самоті. Волонтери проєкту, здебільшого молодь, телефонують тим, хто цього потребує, наприклад, самотнім людям літнього віку, людям з інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією або просто дізнатися, як у них справи.

Операторка гарячої лінії Катерина Дуднік розповіла про алгоритм приєднання до проєкту підопічних. Для того щоб долучитися, людина, яка матиме потребу у спілкуванні з телефонними волонтерами, має зателефонувати на гарячу лінію 0 800 202 147. Дзвонити можна з понеділка до п’ятниці з 12:00 до 20:00.

Наприкінці зустрічі учасники слухали теплі історії, пов’язані з проєктом від волонтерки Вероніки Попової.

Стати телефонним волонтером можна за один клік, заповнивши анкету волонтера, яку можна знайти на сайті. Після цього зареєстровані учасники проходять безкоштовний онлайн-курс, що розповість, як правильно спілкуватися з літніми людьми.

Телефонне волонтерство – це підвищення комунікаційних навичок, магія спілкування й телефонної дружби, обмін досвідом, кілька витрачених тобою хвилин, що стануть для інших порятунком від самотності. Ставай частинкою великої історії під назвою «Мій телефонний друг».

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x