Черкаські єдиноборці завоювали нагороди на Кубку Націй

На міжнародному старті асоціацій професійних видів єдиноборств у Ялті Черкаську область представляло три команди: кікбоксингу, карате-до та бойового самбо. Загалом на традиційний ялтинський старт приїхало позмагатися близько 800 спортсменів із 11-ти країн Світу. Черкаські атлети повернулись додому не з порожніми руками. Про це йдеться на сайті «Черкаський спорт».

У програмі традиційних змагань – поєдинки з кікбоксингу, бойового самбо, таїландського боксу, кунг-фу, шотокан карате та ММА. На цьому турнірі вихованці Юрія Зубова показали високий рівень підготовки з кікбоксингу у розділі фул-контакт. Зокрема Артем Савенко у категорії 63,5 кілограми та Іван Ткаченко у категорії «+ 91» вибороли золото. Срібло категорії 81 кілограм на рахунку Юрія Римського.

У рамках Кубку Націй з єдиноборств відбувся Кубок Європи з бойового самбо серед клубних команд. Черкащину представляло двоє атлетів спортивного клубу «Грізлі», обоє вибороли срібло. Дмитро Німков у категорії 74 кілограми, а Дональд Нджатах у абсолютній категорії.

На міжнародному турнірі з шотокан карате Черкащину представляло 2 клуби: черкаський «Бушідо» та смілянський «Восток». За результатами турніру, черкаська збірна посіла 2-ге загальнокомандне місце.