У Черкасах продовжують капітальний ремонт педіатричної амбулаторії

У Черкасах продовжують капітальний ремонт педіатричної амбулаторії

У педіатричній амбулаторії (підрозділ КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»), що за адресою вул. Кобзарська, 40, продовжився капітальний ремонт всередині приміщення. Інформують про це у Черкаській міській раді.

 

 

– Раніше внутрішня частина будівлі амбулаторії була відремонтована тільки частково. Більшість кабінетів лікарів та інші приміщення, а також комунікації давно потребували повного переоблаштування й заміни, – відзначає Олег Роскопін, директор КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Ремонт проводиться за кошти міського бюджету. Загальна сума робіт − майже 9 млн грн. У цьому році заплановано повністю завершити реконструкцію першого поверху амбулаторії, а з наступного – перейти на другий.

 

Будівлю переобладнують повністю – від заміни внутрішніх комунікацій (систем опалення, електро- і водопостачання, водовідведення) до повної реконструкції реєстратури, санвузлів, а також облаштування кабінетів щеплення і прийому лікарів.

 

Слід наголосити, що всі ремонтні роботи проводяться із урахуванням вимог Національної служби здоров’я України та забезпечення доступності й інклюзивності для людей з особливими потребами.

 

Таким чином після ремонту, усі 16 лікарів поліклініки «отримають» окреме робоче місце, а ще 40 працівників і третина дитячого населення нашого міста (тобто близько 14 тисяч дітей) –  комфортні, якісні й доступні умови для роботи та лікування.

 

Проєкт масштабний та буде продовжений у наступному році. На разі ж педіатрична амбулаторія працює у штатному режимі. Лікарі ведуть прийом у дві зміни, а частина приміщення, що ремонтується, – ізольована, щоб не створювати незручностей відвідувачам і персоналу.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x