Після 3-х років на фронті катеринопільчанка знайшла роботу за фахом у рідному селищі

Після 3-х років на фронті катеринопільчанка знайшла роботу за фахом у рідному селищі

Фахівці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості у наданні послуг завжди керуються індивідуальним та адресним підходом до кожного клієнта.

 

І коли за сприянням у працевлаштуванні до районної філії звернулася молода дівчина з посвідченням учасниці бойових дій, кар’єрний радник клієнтки з особливою увагою підійшов до вирішення питання працевлаштування.

У ході спілкування з фахівцем, Антоніна Воскобійник розповіла, що свого часу закінчила Одеську юридичну академію та здобула профільну освіту. Тоня не могла байдуже спостерігати за подіями на сході України і три роки життя присвятила військовій службі за контрактом у взводі артилерійської розвідки.

Під час співбесіди з кар’єрним радником безробітна повідомила, що у мирному житті бажає працювати за освітою − юристом, тому і розроблений індивідуальний план працевлаштування орієнтований був на досягнення цих цілей. Резюме Антоніни зацікавилися в Центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

− Пройшла співбесіду з майбутнім керівником і влаштувалася на роботу, − розповіла дівчина. − Зараз надаю людям безоплатну первинну та вторинну юридичну допомогу під егідою Міністерства юстиції. У Катеринополі відкрите бюро такої допомоги. Зараз найчастіше люди звертаються за роз’ясненнями щодо змін у земельному законодавстві, не рідкість − питання щодо сімейних прав, трудового законодавства. Для мене ця робота не складна, бо знаю, де шукати інформацію і як її правильно застосувати. Багатьом людям удалося допомогти. Були приклади й адвокатських послуг, коли бюро правової допомоги представляло інтереси громадян у суді.

 

Нині дівчина стала  соціальним партнером служби зайнятості й регулярно бере участь у заходах для безробітних, семінарах та надає безоплатні консультації та роз’яснення з правових питань.

 

За інформацією Катеринопільської районної філії ОЦЗ

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x