У Черкасах започатковують Майстерню Актуальної Творчості

Дата: 3-04-2017, 19:00

У Черкасах започатковують Майстерню Актуальної Творчості
ГО «Асоціація громадських ініціатив «Місто на «Че» започатковує нову мистецьку форму «Майстерня Актуальної Творчості» (МАТ). Це – майданчик для тих, хто небайдужий до розвитку культури у нашому місті. Відтак, у неділю, 9 квітня о 18:00, у Черкаському краєзнавчому музеї відбудеться прем’єрна вистава МАТу «Гамлет і Джульєтта». Про це «Нова Доба» дізналася від ГО «Асоціація громадських ініціатив «Місто на «Че».

П’єса японського драматурга Кокі Мітані «Академія сміху» надихнула багатьох режисерів на театральні постановки у всіх куточках світу. Два роки тому у Черкаському Театрі Шевченка відбулося 3 покази вистави «Гра в театр», які не залишили байдужим жодного театрала, хто мав нагоду переглянути цю постановку. Тонкі алюзії глядач знайде і у виставі «Гамлет і Джульєтта».

Майстерня Актуальної Творчості пропонує до вашої уваги унікальну акторську імпровізацію «Гамлет і Джульєтта», що порушує безліч актуальних для нашого часу питань.
– «Гамлет і Джульєтта» зруйнує всі бар’єри між глядачами та акторами, змусить реготати та ридати, навчить у смішному бачити трагічне, а у трагічному смішне, – переконують організатори. – Вистава про патріотизм, хабарі, театр, вибрики провладної цензури та непереможну силу кохання.

У ролях - Павло Гончаров та Олег Телятник. Після показу буде нагода поспілкуватися з акторами та організаторами «МАТу». Вартість квитків – 50 грн.

Телефони для довідок:

0984033967
0638013283

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода