Проєкти-переможці Громадського бюджету в Черкасах реалізують наступного року

Проєкти-переможці Громадського бюджету в Черкасах реалізують наступного року

У зв’язку з дією воєнного стану цьогорічні проєкти-переможці Громадського бюджету будуть реалізовані 2023 року. У Черкаській міськраді провели чергове засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету.

 

Головуюча на засіданні директор департаменту фінансів Черкаської міської ради, заступник голови Координаційної ради Тетяна Харенко повідомила про неможливість реалізації проектів Громадського бюджету, які були визнані переможцями поточного року – у зв’язку з дією в державі воєнного стану та дотриманням вимог Постанови КМУ від 09.06.2021 р. № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».

 

Враховуючи ці фактори, Координаційна рада ухвалила рішення про перенесення термінів реалізації проєктів-переможців Громадського бюджету на 2023 рік та не проведення інших заходів Програми у поточному році.

 

Відповідні зміни вирішили внести до міської цільової програми «Громадський бюджет міста Черкаси на 2019−2022 роки» та врахувати на 2023 рік.

 

За інформацією Черкаської міської ради

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x