Двоє депутатів Черкаської міської ради склали достроково повноваження

Двоє депутатів Черкаської міської ради склали достроково повноваження

Відбулася 24 сесія Черкаської міської ради, яку провів секретар Юрій Тренкін. На ній розглянули понад 30 галузевих питань. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів від ОПЗЖ Олега Кашка і Ярослава Левицького згідно з їхніми заявами. Низку питань, з приводу яких у обранців не було ніяких зауважень, ухвалили пакетом. Серед них – затвердження звіту про виконання бюджету Черкаської міської територіальної громади за 2021 рік, про безоплатну передачу у власність громаді міста зупинок транспорту «ЖК АНДОРРА» по вул. Смілянській, про найменування проїзду між вулицями Кобзарська та Різдвяна на провулок Трояндовий у м. Черкаси та ін. Також депутати надали дозволи комунальним підприємствам – КП Черкаська служба чистоти» на отримання короткострокового кредиту (для покриття касових розривів, щоб можна було вчасно закуповувати пальне та виплачувати зарплату) і КП «Черкаситеплокомуненерго» на списання непрацюючого котельного обладнання.

Бурхливе обговорення викликали питання щодо надання пільг низці громадських організацій зі сплати за оренду об’єктів міської комунальної власності. Депутати не змогли дійти єдиної думки, чи варто це робити під час війни. Зрештою було дано доручення департаменту економіки та розвитку провести перемовини з цими організаціями і напрацювати компромісне рішення.
Деякі питання відклали на довивчення. Серед них – «Про закріплення територій за КП «Благоустрій» для утримання в належному санітарному стані» та «Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Черкаси».

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x