Голова ОВА перевірив підготовку однієї із санаторних шкіл до навчального року

Голова ОВА перевірив підготовку однієї із санаторних шкіл до навчального року

Онлайн чи очно – не залежно від формату роботи, заклади освіти області мають належним чином підготуватися до старту нового навчального року. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

 

 

Нині освітяни активно готуються починати новий навчальний рік. На рівні області, серед іншого, наразі комплексно аналізують освітні заклади щодо можливості облаштування там укриттів, які відповідають усім вимогам.

 

 

– Подекуди роботи з облаштування укриттів у закладах освіти Черкащини вже тривають, – відзначив Ігор Табурець. – Як, приміром, ось у цьому закладі. Це – одна із санаторних шкіл області. Заклад, що поєднує навчання з реабілітацією учнів. І перше, і друге тут на високому рівні. STEAM-лабораторії, робототехніка – ми про таке лише могли мріяти, навчаючись.

 

 

Читайте нас у телеграмі – Черкаські новини#Нова Доба

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Арсен

Санаторні школи вже не повинні існувати в принципі.Так прописали Закони України про освіту.І лише із-за організованих скандалів батьків учнів санаторних шкіл,вони існують.Там реально дуже тепличні умови,але в світі такі заклади давно закриті.
Але вони давно повинні бути реформовані.

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x