Майже 1000 бакалаврів випустили в Черкаському національному

Майже 1000 бакалаврів випустили в Черкаському національному

970 бакалаврів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали дипломи про здобуття вищої освіти. Уперше за 77 років у столітній історії університету дипломи вручали випускникам під загрозою ракетних і бомбових ударів. А розпочалися урочистості зі вшанування  хвилиною мовчання пам’яті загиблих за Україну.

 

 

Для випускників навчально-наукових інститутів міжнародних відносин, історії та філософії, іноземних мов, педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва цей день був особливо хвилюючим. Адже випускників вітали Президент України у 2005−2010 роках, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, а також професорсько-викладацький склад закладів на чолі з ректором Олександром Черевком.

 

 

Ректор університету Олександр Черевко у своєму вітальному слові зазначив:

− Сьогодні для Черкаського національного важливий день – 970 наших випускників отримали дипломи бакалаврів.

Звісно, настрій не святковий, бо йде війна, 30 студентів ЧНУ воюють, 183 – провели до війська когось із батьків.

Проте цей важливий для колективу Черкаського національного і кожного випускника день ми хотіли зробити пам’ятним. Тому зібрали ваших викладачів і друзів університету.

Випуск бакалаврів – це 4 роки праці всього нашого колективу: ми вкладаємо і свої знання, і душу в молодь, прищеплюємо патріотизм, щоб отримавши обраний фах, кожен міг розбудовувати Україну.

Нині важливо бути громадянином, особистістю, господарем своєї долі. Вірю, що наші випускники саме такі, а диплом бакалавра дає їм можливість для самореалізації. Попереду ще багато роботи з відбудови нашої країни, відновлення її економіки, з виховання нових поколінь патріотів і з інтеграції у світове співтовариство. Тож запрошую разом рухатися далі! Вітаю з сьогоднішнім днем, бажаю здоров’я, щастя, перемоги над нашим одвічним ворогом!

 

 

− Ви стали свідками того, як змінюються координати світу. І поштовхом до цього стала Україна. Ви наше найкраще покоління, адже вам дано багато можливостей. Бути справжнім членом нації, дійсно патріотом України — це ті маркери, з якими ви йдете у світ, з якими будете виховувати дітей. Успіху вам, ви є авторами своєї долі.  Головне для кожного пам’ятати: Україна починається з тебе!  − звернувся до випускників Віктор Андрійович.

Бакалаврів 2022 вітали проректори, директори та декани.

Родзинкою заходу став виступ учасників новоствореної вокальної студії «Voices» Черкаського національного, які подарували своє музичне вітання − пісню «Твій день» та промовисте відео.

 

 

Святковий настрій завдяки мистецьким виступам також допомогли створити: вокальний гурт «Мелодія» з композицією «Вільні люди» (художній керівник − народна артистка України Лідія Зайнчківська) та народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» (художній керівник  заслужений працівник культури України Валентин Луценко) з танцювальним номером «На хвилях Дніпра», а також ведучі заходу.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x