Справу про привласнення 200 тисяч гривень приватним підприємством передали до суду

Дата: 18-07-2017, 19:35

Справу про привласнення 200 тисяч гривень приватним підприємством передали до суду
Черкаська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення двома особами близько 200 тис. грн. бюджетних коштів. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської місцевої прокуратури.

Встановлено, що директор приватного підприємства, будучи службовою особою, з метою привласнення коштів місцевого бюджету, за попередньою змовою з фізичною особою-підприємцем склав та видав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості щодо об’єму та якості виконаних робіт. Таким чином підприємець привласнив кошти місцевого бюджету на загальну суму близько 200 тисяч гривень.

Зазначені факти виявлені завдяки спільній співпраці працівників Черкаської місцевої прокуратури, Черкаського відділу поліції та Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ Національної поліції України.

Цьому чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Крім того, Черкаським відділом поліції ГУ НП в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою у вказаному кримінальному провадженні повідомлено про підозру фізичній особі-підприємцю, який здійснював контроль за якістю і обсягом робіт на об’єкті будівництва. Особу підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України (пособництво у привласненні, заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб) та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України (пособництво у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Наразі досудове слідство за вказаними фактами завершено та Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт для розгляду по суті.

Санкція тяжчого зі злочинів передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода